Neden Katılımcı Olmalısınız?

Doğrudan Etkileşim
Doğru ziyaretçi kitlesi ile buluşarak doğrudan iletişim kurma imkânı yakalayın. Doğru bilgiyi birinci ağızdan vererek profesyonel bağlantılarınızı artırın.

Sektörel Etkileşim

Fuar alanında yer alan sektörün seçkin firmaları ile çözüm ortaklıkları geliştirin. Yeni trendleri takip edin, sektörel konumunuzu güçlendirin.

Hedefinize Ulaşın

Hedeflediğiniz noktaya ulaşmanız, sektörel planlama ile mümkün olabilir. Bu aşamada ihtiyacınız olan yeni iş ortaklıklarını sektörünüz ile bütün hale getirmeniz katılım gösterdiğiniz fuar etkinliği ile mümkün olabilir. Yeni iş ortaklıkları, yeni bağlantılar ve genişleyen iş hacmi ile hedeflerinize ulaşın.

Ziyaretçi İzlenimi

Sunduğunuz ürünü tüm özellikleri ile birebir olarak potansiyel müşterinize anlatma imkanı, ziyaretçi izlenimi açısından hedeflediğiniz etkiyi oluşturabilirsiniz. Ürün kalitenizi birinci elden ziyaretçilere deneyimleterek ve prestijinizi artırarak marka değerinizi artırın.

Katılımcı Profili

Ayakkabı Üreticileri

Saraciye Üreticileri

Toptancılar

Distribütörler

Tasarımcılar

Mümessillikler

(Yurt dışındaki ayakkabı-saraciye üreticisi firmaların markalarının Türkiye’ deki temsilcilikleri)

Sektörel Dernekler, Oda ve Kuruluşlar

Sektörel Yayınlar

2022 Katılımcı Listesi

Nasıl Ulaşırım?

Fuar İzmir;

  • Adnan Menderes Havaalanı’na 8 km uzaklıktadır,
  • Çevre yoluna yakınlığı şehir trafiğine girmeden ulaşım kolaylığı sağlar,
  • Toplu taşıma (metro ve otobüs) seferleri yoğundur. Şehiriçi otobüsler fuar alanı içine kadar hizmet vermektedir,
  • Fuar, etkinlik dönemlerinde servis hizmetleri bulunmaktadır. Fuar tarihlerinde servis hareket saatleri ve noktaları sayfamızda yayınlanacaktır.

Adres: ZAFER MAH. 840 SK. FUAR ALANI NO:2 GAZİEMİR – İZMİR

Covid-19 Bilgilendirmesi

HİJYEN
Her salon giriş ve çıkışlarında, her stantta el antiseptiği bulundurulmaktadır.
SOSYAL MESAFE
Fuar alanı giriş, çıkış, fuar alanı ve stant önlerinde sosyal mesafenin korunmasını sağlayacak işaretler konulmaktadır.
MASKE
Fuar alanına girişte ve fuar alanında katılımcılar, fuar alanı görevlileri ve ziyaretçiler maske kullanılması zorunludur.
ALAN
Fuar alanında katılımcılar, görevliler ve ziyaretçiler dâhil kişi sayısı her dört (4) metrekareye bir kişi olacaktır. Stand koridorları en az 3 metre genişliğinde oluşturulmaktadır.
YOĞUNLUK KONTROLÜ
Fuar alanındaki yoğunluk 10m2/1 kişi olacak şekilde; giriş ve çıkış kapılarında yer alan turnikeler, online kayıt sistemi, katılımcı portalı ve kameralar aracılığı ile takip edilmekte, fuarlarımızda sosyal mesafe kurallarını zorlayacak yoğunluklar oluşması önlenmektedir.
HES KODU
İzolasyonda bulunması gerekenlerin belirlenmesi amacıyla girişlerde HES kodu sorgulaması yapılmaktadır.
DENETİM
Fuar giriş – çıkış ve fuar alanında görevli arkadaşlarımız-kurallara uymayanları uyarmakta ve gerekli işlemleri yapmaktadır. Ayrıca uyarılar anons sistemimizle desteklenmektedir.